Edvard Vigebo olja pannå

Edvard Vigebo olja pannå
Edvard Vigebo olja pannå
Edvard Vigebo olja pannå
Edvard Vigebo olja pannå

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VIGEBO, Edvard (Norge född 1916): Fjordlandskap, signerad och daterad Edv Vigebo -42, olja på pannå, 50x60 cm

124838

2012-03-15