Herrfickur spetstandsankargång

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRFICKUR, kapslat förgyllt verk, nr 56386, nyckeldragen spetstandsankargång, silverurtavla med romerska siffror och graverad dekor, sekundvisare, boett av silver med graverad dekor, stämplad London 1872, diameter 55 mm

Fungerar

124841

2012-03-24