Herrfickur spetstandsankargång
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERRFICKUR, kapslat förgyllt verk, nr 56386, nyckeldragen spetstandsankargång, silverurtavla med romerska siffror och graverad dekor, sekundvisare, boett av silver med graverad dekor, stämplad London 1872, diameter 55 mm
Fungerar
124841
2012-03-24