Herrfickur spetstandsankargång
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 800 SEK
BARWISE, (verksam från cirka 1840), London, herrfickur, märkt i verket, kapslat förgyllt verk, nr 6792, nyckeldragen spetstandsankargång, silverurtavla med romerska siffror och graverad dekor, sekundvisare, slät boett av silver, stämplad London 1856, diameter 53 mm
Fungerar
124844
2012-03-24