Herrfickur spetstandsankargång

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRITISH WATCH CO (verksamma från 1843), London, herrfickur, märkt i verk/urtavla, kapslat förgyllt verk, nr 750330, nyckeldragen spetstandsankargång, vit urtavla med romerska siffror, sekundvisare, savonettboett av silver med graverad dekor, stämplad Birmingham 1863, diameter 60 mm

Fungerar

124849

2012-03-24