Eisen träsnitt

Eisen träsnitt
Eisen träsnitt
Eisen träsnitt
Eisen träsnitt

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EISEN, Keisai (1790-1848): diptyk: Kurtisan med solparasoll, signerad Keisai Eisen ga, censurstämpel 1843-45 Fukatsu Ihei, 72x25 cm

Marginalskador och revor

124859

2012-03-11