Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EISEN, Keisai (1790-1848): diptyk: Kurtisan med solparasoll, signerad Keisai Eisen ga, censurstämpel 1843-45 Fukatsu Ihei, 72x25 cm
Marginalskador och revor
124859
2012-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här