Herrfickur silver

Herrfickur silver
Herrfickur silver
Herrfickur silver
Herrfickur silver

Klubbat för:

3 200 SEK

1 500 SEK

H. THIEBAUD, Fleurier, herrfickur, omkring 1890-tal, märkt i verket, vitt 24´´´ verk, nr 14301, nyckeldragen ankargång, vit och blå urtavla med arabiska siffror, sekundvisare, boett av silver med graverad dekor av tjur, diameter 67 mm

Fungerar, urtavlan med smärre skador

124870

2012-03-24