Herrfickur med alarm
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HERRFICKUR, med alarm, förgyllt 19´´´ verk, alarm på spiralfjäder, ankargång, vit urtavla med arabiska siffror, slät, utfällbar boett av sterlingsilver, importstämplad London 1914, diameter 51 mm
Fungerar
124875
2012-03-24