Herrfickur med alarm

Herrfickur med alarm
Herrfickur med alarm

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERRFICKUR, med alarm, förgyllt 19´´´ verk, alarm på spiralfjäder, ankargång, vit urtavla med arabiska siffror, slät, utfällbar boett av sterlingsilver, importstämplad London 1914, diameter 51 mm

Fungerar

124875

2012-03-24