Curt Viberg oljemålning

Curt Viberg oljemålning
Curt Viberg oljemålning
Curt Viberg oljemålning
Curt Viberg oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIBERG, Curt (1908-1969): Motiv från Storlien 1939, signerad och daterad 15/8-1939, olja på pannå, 57x67 cm

Fläckar

124905

2012-03-15