Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VIBERG, Curt (1908-1969): Motiv från Storlien 1939, signerad och daterad 15/8-1939, olja på pannå, 57x67 cm
Fläckar
124905
2012-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här