Helge Artelius oljemålning

Helge Artelius oljemålning
Helge Artelius oljemålning
Helge Artelius oljemålning
Helge Artelius oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARTELIUS, Helge (1895-1989): Stilleben, signerad och daterad Artelius 23, olja på duk, 47x38 cm

124919

2012-03-10