IWC herrfickur guld

IWC herrfickur guld
IWC herrfickur guld

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IWC, herrfickur, 1925, märkt i verk/boett, förgyllt 17´´´ verk kaliber 73, H4, nr 826184, skruvad centrumsten, ankargång, guldfärgad urtavla med arabiska siffror, små 13-24, sekundvisare, boett av guld 14 k, litet monogram HKW, diameter 47 mm

Fungerar, obetydliga bucklor

124952

2012-03-24