Matservis Woodland England

Matservis Woodland England
Matservis Woodland England
Matservis Woodland England
Matservis Woodland England

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSERVIS, ca 140 dlr, "Woodland" Wood and Sons, England, blåvit dekor, bestående av, 18 bordstallrikar, 19 mat, 17 assietter, 20 djupa, 18 djupa dessert, 13 tekoppar med 9 fat, 14 kaffekoppar med 16 fat, 2 såssnipor, 2 kannor, tekanna, 2 sockerskålar, 2 gräddkannor, 2 karotter, 1+2+2 uppläggningsfat, 12 äggkoppar

Slitage samt några med krackelyr, nagg

124956

2012-03-15