Adolf Julius Berg oljjemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERG, Adolf Julius (1820-1873): Skepp i månlandskap, signerad och daterad Julius Berg 1872, olja på duk, 33x40 cm

124958

2012-03-15