Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERG, Adolf Julius (1820-1873): Skepp i månlandskap, signerad och daterad Julius Berg 1872, olja på duk, 33x40 cm
124958
2012-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här