Zenith damfickur guld

Zenith damfickur guld
Zenith damfickur guld

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ZENITH, damfickur, omkring 1910-tal, märkt i verk/urtavla, förgyllt 12´´´ verk, nr 2339073, ankargång, vit urtavla med arabiska siffror, sekundvisare, slät boett av guld 14 k, diameter 31 mm

Fungerar, urtavlan med smärre sprickor, innerboett och bygel av metall

124962

2012-03-24