Zenith damfickur guld
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ZENITH, damfickur, omkring 1910-tal, märkt i verk/urtavla, förgyllt 12´´´ verk, nr 2339073, ankargång, vit urtavla med arabiska siffror, sekundvisare, slät boett av guld 14 k, diameter 31 mm
Fungerar, urtavlan med smärre sprickor, innerboett och bygel av metall
124962
2012-03-24