Stol 1700-tal

Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOL, 1700-tal, blåmålad med polykrom dekor av blomsterslinga

Skador, färgbortfall

124982

2012-03-15