Elis Ryberg färglitografi
2012-03-15
124990
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RYBERG, Elis (född 1919): Skansen, signerad Elis Ryberg HC, färglitografi, 45x54 cm