Omega herrfickur silver
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OMEGA, herrfickur, omkring 1915, märkt i verk/boett, förgyllt 17,5´´´ verk, nr 4663413, ankargång, guldfärgad delvis guillocherad urtavla med arabiska siffror, sekundvisare, slät boett av silver, diameter 51 mm
Fungerar, obetydliga bucklor
124994
2012-03-24