Omega herrfickur silver

Omega herrfickur silver
Omega herrfickur silver

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OMEGA, herrfickur, omkring 1915, märkt i verk/boett, förgyllt 17,5´´´ verk, nr 4663413, ankargång, guldfärgad delvis guillocherad urtavla med arabiska siffror, sekundvisare, slät boett av silver, diameter 51 mm

Fungerar, obetydliga bucklor

124994

2012-03-24