Ampel Karl Johan

Ampel Karl Johan
Ampel Karl Johan
Ampel Karl Johan
Ampel Karl Johan

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

AMPEL, för 6 ljus, 1800-talets första hälft, Karl Johan, mässing och förgylld brons, höjd 85

borrad för elektricitet

125004

2012-03-15