Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
TALLRIKAR, 6 st, DJUP TALLRIK, SÅSSKÅL, Röstrands raka stämpel, 1800-talets första hälft, diameter 25 cm
Nagg och skador
125037
2012-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här