Målningar 1800-tal
2012-03-15
125056
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): 1 par, Byfester, signerade, olja på pannå, 24x18,5 cm vardera