August Hagborg oljemålning

August Hagborg oljemålning
August Hagborg oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HAGBORG, August (1852-1921): Musselplockerska, signerad, olja på duk, 32x20,5 cm

Skador, lagningar

125091

2012-03-12