Kaffeservisdelar Musselmalet
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SERVISDELAR, "Musselmalet" Kunglig Dansk, bestående av, 13 fat med genombruten kant, 7 kaffekoppar med fat, 1 kaffekanna, 1 moccakopp med fat, 3+1 tekoppar med fat, tekanna, 1sockerskål med lock, 6 askfat, 4 olika kakfat, 1 värmeunderlägg, askar 1+1
En genombruten gallerkant med lagning, smärre enstaka nagg, enstaka udda fat medföljer
125105
2012-03-12