Kaffeservisdelar Musselmalet

Kaffeservisdelar Musselmalet
Kaffeservisdelar Musselmalet
Kaffeservisdelar Musselmalet
Kaffeservisdelar Musselmalet

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SERVISDELAR, "Musselmalet" Kunglig Dansk, bestående av, 13 fat med genombruten kant, 7 kaffekoppar med fat, 1 kaffekanna, 1 moccakopp med fat, 3+1 tekoppar med fat, tekanna, 1sockerskål med lock, 6 askfat, 4 olika kakfat, 1 värmeunderlägg, askar 1+1

En genombruten gallerkant med lagning, smärre enstaka nagg, enstaka udda fat medföljer

125105

2012-03-12