Erik Dietman portfolio 7 litografier
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DIETMAN, Erik (1937-2002): BAR A BAR ART BARBARE, portfölj med 7 av ursprungligen 10 färglitografier, 1977, signerade och numrerade Erik Dietman 63/75. Editerad av Galerie Vallois, Paris, bladstorlek 37,5x51 cm
125119
2012-03-12