Erik Dietman portfolio 7 litografier

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DIETMAN, Erik (1937-2002): BAR A BAR ART BARBARE, portfölj med 7 av ursprungligen 10 färglitografier, 1977, signerade och numrerade Erik Dietman 63/75. Editerad av Galerie Vallois, Paris, bladstorlek 37,5x51 cm

125119

2012-03-12