Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OSKARSSON, Britt-Marie (1900-tal): Gårdsmotiv, monogramsignerad BMJS, olja på duk, 52x69 cm
125140
2012-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här