Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BAUER, John (1882-1918): Gossen, signerad John Bauer, tusch/akvarell/blyerts på papper, 15,x15,5 cm
PROVENIENS: Bukowskis
125141
2012-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här