John Bauer tusch/akvarell/blyerts

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BAUER, John (1882-1918): Gossen, signerad John Bauer, tusch/akvarell/blyerts på papper, 15,x15,5 cm
PROVENIENS: Bukowskis

125141

2012-03-12