Aarne Alanko oljemålning

Aarne Alanko oljemålning
Aarne Alanko oljemålning
Aarne Alanko oljemålning
Aarne Alanko oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALANKO, Aarne (1896-1968): Interiör, signerad och daterad -1938, olja på duk, 44x64 cm

125153

2012-03-12