Sven Lidberg oljemålning

Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

14 000 SEK

LIDBERG, Sven (1944-2009): Motiv från söder, signerad Sven Lidberg, olja på pannå, 56x46 cm

125160

2012-03-13