Matservis Skåne

Matservis Skåne
Matservis Skåne
Matservis Skåne
Matservis Skåne

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATSERVIS, 78 dlr, Rörstrand, "Skåne" bestående av, 24 mattallrikar, 13 djupa, 12 bordstallrikar, 17 assietter, såsskål, 6 uppläggningsfat i olika storlek, kanna, karott med lock, 2 karotter, soppterrin med lock

Delvis med krackelyr, smärre nagg

125176

2012-03-13