Matservis Skåne
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATSERVIS, 78 dlr, Rörstrand, "Skåne" bestående av, 24 mattallrikar, 13 djupa, 12 bordstallrikar, 17 assietter, såsskål, 6 uppläggningsfat i olika storlek, kanna, karott med lock, 2 karotter, soppterrin med lock
Delvis med krackelyr, smärre nagg
125176
2012-03-13