Ur Torsten Sylvéns bibliotek

Ur Torsten Sylvéns bibliotek
Ur Torsten Sylvéns bibliotek

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÖBELPLANSCHER, graverade, lösa, ur Encyclopedie du meuble, sent 1800-tal
Ur konstsnickare och möbelkonservator Torsten Sylvéns bibliotek

Skador, fläckar

125207

2012-03-18