Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÖBELPLANSCHER, graverade, lösa, ur Encyclopedie du meuble, sent 1800-tal
Ur konstsnickare och möbelkonservator Torsten Sylvéns bibliotek
Skador, fläckar
125207
2012-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här