Bordslampa Orrefors

Bordslampa Orrefors
Bordslampa Orrefors

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, 1970-tal, Orrefors, höjd 34 cm

Nagg vid metallfästen

125234

2012-03-13