Figurin Rosenthal

Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal

Klubbat för:

13 000 SEK

4 000 SEK

FIGURIN, Rosenthal, numrerad upplaga 122/200, pojken och kråkan, signerad F Liebermann (Ferdinand), längd 39 cm

125249

2012-03-13