Väggur Täppas Fogelberg

Väggur Täppas Fogelberg
Väggur Täppas Fogelberg
Väggur Täppas Fogelberg
Väggur Täppas Fogelberg

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGUR, signerad och daterad Täppas Fogelberg 1979 Jokkmokk, skuret och bemålat trä, höjd 26 cm

125251

2012-03-13