Bålskål Kina 1700-tal
2012-03-13
125253
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÅLSKÅL, porslin, Kina, 1700-tal, höjd 11, diameter 28 cm
Spricka, nagg