Anders Zorn kajutan
Closed
2012-03-13
125262
| Sold for | 12 500 SEK |
| Estimate | 15 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): "Kajutan", signerad Zorn, utförd 1917, etsning, 29,8x19,6 cm, H&H 284