Anders Zorn kajutan

Anders Zorn kajutan
Anders Zorn kajutan
Anders Zorn kajutan
Anders Zorn kajutan

Klubbat för:

12 500 SEK

15 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): "Kajutan", signerad Zorn, utförd 1917, etsning, 29,8x19,6 cm, H&H 284

125262

2012-03-13