Emma Sparre flickporträtt

Emma Sparre flickporträtt
Emma Sparre flickporträtt
Emma Sparre flickporträtt
Emma Sparre flickporträtt
Emma Sparre flickporträtt
Emma Sparre flickporträtt

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPARRE, Emma (1851-1913): Flickporträtt, signerad E Sparre, olja på pannå, 27x21,5 cm

125264

2012-03-13