Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LARSSON, Carl (1853-1919): Porträtt föreställande Hugo Birger, signerad CL, tusch med täckvitt, 16x12 cm
Smärre skador
125267
2012-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här