Carl Larsson tusch

Carl Larsson tusch
Carl Larsson tusch
Carl Larsson tusch
Carl Larsson tusch

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LARSSON, Carl (1853-1919): Porträtt föreställande Hugo Birger, signerad CL, tusch med täckvitt, 16x12 cm

Smärre skador

125267

2012-03-13