Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LARSSON, Carl (1853-1919): Porträtt föreställande Per Hasselberg, signerad CL, tusch, 16x12 cm
Skador
125268
2012-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här