Ola Billgren färgoffset

Ola Billgren färgoffset
Ola Billgren färgoffset
Ola Billgren färgoffset
Ola Billgren färgoffset

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BILLGREN, Ola (1940-2001): Mansansikte, signerad och daterad Ola Billgren -84, färgoffset, 35x29 cm, ramstorlek 52x72 cm

125293

2012-03-20