Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGELBYRÅ, rysk empire, mahogny, 1800-talets första del, 3 lådor, höjd ca 190 cm Proveniens: Hovrättsrådet Montelius
125298
2012-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här