Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SPEGELBYRÅ, rysk empire, mahogny, 1800-talets första del, 3 lådor, höjd ca 190 cm Proveniens: Hovrättsrådet Montelius
Zustandsbeschreibung
125298
2012-03-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner