Avdelningsskärm Louis XV-stil

Avdelningsskärm Louis XV-stil
Avdelningsskärm Louis XV-stil
Avdelningsskärm Louis XV-stil
Avdelningsskärm Louis XV-stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AVDELNINGSSKÄRM, stomme till, 3 delad, Louis XV-stil, förgylld med skuren dekor, höjd 169, längd ca 170 cm

Löst dekorelement, krönen skadade, ett gångjärn saknas, skador, lagningar

125318

2012-03-16