Ingrid von Dardel akvarell med täckvitt

Klubbat för:

2 000 SEK

1 800 SEK

DARDEL, Ingrid von (1922-1962): Flamenco, signerad IvD, akvarell med täckvitt, 21x28 cm

125336

2012-03-13