Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, Danmark, 1960-tal, teak och ek, höjd 53, 150x61 cm
Smärre ytskador
125357
2012-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här