Stolar rokoko

Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 2 st, snarlika, rokoko, vitmålade

Skador och lagningar

125362

2012-03-14