Folke Sinclair oljemålning

Folke Sinclair oljemålning
Folke Sinclair oljemålning
Folke Sinclair oljemålning
Folke Sinclair oljemålning
Folke Sinclair oljemålning
Folke Sinclair oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SINCLAIR, Folke (1877-1956): "Motiv från Göinge", olja på duk, signerad Sinclair, 39x42 cm

125425

2012-03-16