Movado herrarmbandsur

Movado herrarmbandsur
Movado herrarmbandsur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MOVADO, manuellt herrarmbandsur, omkring 1965, märkt i verk/urtavla/boett, vitt verk kaliber 135, 17 jewels, silverfärgad urtavla med streck, sekundvisare, boett av guld 18 k, flex-länk, diameter 34 mm

Fungerar, glasrepor, baksidan med gåvogravyr daterad 1966

125433

2012-03-25