Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VÄGGSPEGEL med sockel, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, höjd ca 330 cm
Smärre slitage, lagningar
125503
2012-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här