Klocknycklar guld och silver

Klocknycklar guld och silver
Klocknycklar guld och silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLOCKNYCKLAR, 10 st, 1800-tal, 1 guld och 5 st silver, kedja, silver

Smärre skador

125562

2012-03-24