Erik Jerken olja

Erik Jerken olja
Erik Jerken olja

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JERKEN, Erik (1898-1947): Blomsterstilleben, signerad Jerken, olja på duk 66x50 cm

125591

2012-03-16